Частина прибутку з екскурсії буде передана на користь ЗСУ.
«Я вашим вином не лише в дорозі, але і вдома користувався», – з вдячністю писав одному з друзів в 1790 році мандрівний філософ-поет Григорій Сковорода.
У Києві до споживання міцних напоїв завжди ставилися як до мистецтва. І хоча у кожної епохи свої смаки, звички, по суті, мало що змінилося. Ми все так же цінуємо цікаву бесіду і добре вино, особливо після захоплюючої прогулянки.
Запрошуємо вас поговорити про історію виноробства в старому Києві – за келихом вишуканого вина, в затишному будинку на Дніпровській набережній.
А по шляху до цього будинку ми побачимо «загублений квартал», місце, де була садиба талановитого київського архітектора, старий млин, колоритні дворики, повні спогадів корінних подолян.
- Ми дізнаємося, що об’єднувало борошномельне справу, поезію і революцію;
- побачимо найбільшу інженерну споруду на Подолі кінця 19 – початку 20 століть .;
- дізнаємося, як хлібосховище 18 століття стало пересильною в’язницею в 19 столітті;
- поговоримо про найбільший річковий порт;
- побачимо сучасну церкву, побудовану на воді.
А потім ми увійдемо в будівлю, де навчалася в пансіоні знаменита Проня Прокопівна Сєркова (Сірко) з кінофільму «За двома зайцями» і де вже понад двадцять років перебуває справжній «храм» вина. Саме в цьому затишному старому будинку, відпочиваючи після прогулянки і дегустуючи вино, ми і поговоримо про історію київського виноробства.
Маршрут: Поштова площа – вул. Сагайдачного – Церква Різдва Христового – Вул. Боричів Узвіз – Фунікулер – Готель, де жив Купрін – Загублений квартал – Млин Бродського – Вул. Ігорівська -колишні хлібний магазин 18 століття – Будинок енергетиків – Готель, де зупинялася Марко Вовчок – Центральна електростанція 1898 р – Вул. Набережно-Хрещатицька – Річка Почайна – Церква Миколи на воді – Будинок, де знімали фільм “За двома зайцями”.