Тур вихідного дня Вінниця

День перший

07:30 відправлення туристичним автобусом від станції метро «Шулявська».

12:00 прибуття в м. Вінниця. Поселення в готель. Відпочинок з дороги.

13:00 Автобусно-пішохідна екскурсія по місту. Вінниця має безліч цікавинок, які приваблюють туристів: фонтан Roshen та музей шоколаду, водонапірна вежа, сучасні трамваї і безкоштовний Wi-fi майже по всій центральній частині міста, майданчик «Вінниця в мініатюрі», храм Пресвятої Діви Марії Ангельської та підземелля монастиря капуцинів, Національний музей-садиба та усипальниця М. Пирогова, музей «Автомотовелофототелерадіо» J. Історія міста наповнена легендами, починаючи з версій про заснування міста і його назву, закінчуючи дбайливим переплетінням вуличок, які ще декілька століть тому спускались у лабіринти-катакомби  та досі приховують таємниці минулих століть  і створюють  атмосферу спокою та усамітнення. містом Вінниця стала тільки в XVII столітті, перетворившись на столицю Брацлавського воєводства. Швидкий  її розвиток  почався з розвитку  залізничної  магістралі КиївОдеса. З`явилися фабрики і заводи, почалось спорудження кам’яних житлових і громадських будівель. Багато з них, нині реставровані та відтворені. Вінниця була навіть столицею України.  З 2 лютого 1919 року Директорія УНР переїхала до Вінниці і місто на цілий  місяць  стало столицею України. Прогулюючись містом, Ви зрозумієте чому Вінниця з 2013 року  утримує першість серед міст України, як місто комфортне для проживання. Родзинкою цього дня стане феєричне шоу світломузичних фонтанів. Це варто побачити! Трансфер до готелю.

День другий

08:00 – 8:30 сніданок в готелі.

9:00 відправлення до старовинного  і дуже мальовничого села  Печера, яке  розташувалося на красивому плато над Південним Бугом.  Його назва виникла від печер, які перебували в товщі гори з незапам’ятних часів.  Селище знамените в першу чергу порогами, утворені річкою та старовинним дерев’яним храмом Різдва Богородиці, збудованим ще в 1764 році.  Фундаментом для церкви та огорожі послужили каменеві брили, які залишилися від замку колись владного і жорстокого молдавського господаря Дуки.  Він, же заклав в кінці XVIII століття розкішний парк, який значно розширили і впорядкували після його втечі нові господарі – польські шляхтичі Свейковські, які перебували у родинних зв’язках  зі знаменитим сімейством  Потоцьких.  Уміло використовуючи природні нагромадження каменів, в парку з’явилися гроти і купальні.  Тут збереглися двохсотрічні липи, старовинні паркові доріжки.  А в глибині парку був розкішний палац,  оздоблений зсередини чудовою ліпниною, прикрашений гобеленами, статуями, вазами, вишуканими меблями. Нині в Печерському парку ховається маленький архітектурний шедевр – мавзолей-усипальниця родини Потоцьких, побудований в неороманскому стилі за проектом Владислава Городецького.

11:00 переїзд до міста Тульчин. Подорож  Поділлям продовжуємо в невеликому, але теж досить цікавому містечку- Тульчин. Як часто буває -етимологія назви міста викликає суперечки.  Найбільш вірогідною версією є  змішане угорсько-турецьке походження. Коли в 1672 році місто потрапило під владу Османської імперії, його стали називати Нестервар-Турчин, «турецька Нестервар».  Від цієї подвійної назви в результаті залишилось Турчин, яке згодом перейшло в сучасне – Тульчин.

У першій половині XVII століття місто стає великим торговим центром завдяки польському магнату Адаму Калиновському і європейським купцям.   З припиненням роду Калиновських в місті панує рід  Потоцьких.  З цього моменту завдяки державному і політичному діячеві, графу Станіславу Щенсному Потоцькому- найбільшому землевласнику України, Тульчин розквітає і стає широко відомим центром промисловості та ремесел високої європейської культури.  Саме Потоцький у 1775 році робить Тульчин своєю родовою резиденцією, споруджуючи в 1782 році палацово-парковий ансамбль «Хороше».  Величавий  твір мистецтва і архітектури проектували французький художник, будівельник і механік Лакруа, дизайнер голландець Меркс, автор парку англієць Міллер.

Розповідають, що у підземеллях палацу Потоцьких  був  хід, який сполучав палац і домініканський монастир, який знаходиться в центрі Тульчина.  Хід був настільки широким, що Потоцький  їздив до монастиря на трійці коней.

Тульчин відомий музеєм-садибою Миколи Леонтовича – відомого українського композитора, який подарував нам славнозвісного «Щедрика». У місті розташовані Успенська церква з дзвіницею, Христо-Різдвяний кафедральний собор та римо-католицький костел, які цікаві своєю архітектурою. Одна з найцікавіших будівель міста, палац купця Розенфельда.

17:00 відправлення до Києва.

21.00 орієнтовний час прибуття до Києва.

У ціні враховано:

  •  Обслуговування комфортабельним автобусом за маршрутом;
  •  Проживання в готелі;
  •  Супровід професійним гідом;
  •  Екскурсійне обслуговування;

Транспортний засіб  проходить обов’язкову перед рейсову обробку (хімічну і миючу чистку, обробку поверхонь антисептичними засобами). В автобусі у вільному доступі знаходяться флакони з антисептиками і вологі антисептичні серветки. Обов’язковим є наявність і використання масок.

Тур організований разом із нашим партнером Богемія Сервіс. 

ВАЖЛИВО:
У випадку відмови від екскурсії більш ніж за 24 години здійснюється 100% повернення вартості подорожі. Якщо клієнт відмовляється менш ніж за 24 години, здійснюється повернення 50% вартості подорожі.

Квітень 2025

Вт1
Ср2
Чт3
Пт4
Сб5
Нд6
Пн7
Вт8
Ср9
Чт10
Пт11
Сб12
Нд13
Пн14
Вт15
Ср16
Чт17
Пт18
Сб19
Нд20
Пн21
Вт22
Ср23
Чт24
Пт25
Сб26
Нд27
Пн28
Вт29
Ср30

Повідомити мене про наступну екскурсію:

Екскурсія на цей день не запланована.
Повідомити мене про наступну екскурсію:

Екскурсія поки не запланована.
Повідомити мене про наступну екскурсію:

Гід

Lyolya Filimonova

Рейтинг екскурсовода: 5

I’m Lyolya, English and French speaking guide. I love my city and I want to show you how beautiful our Kyiv is! If you’re the Читати повністю
Проводить екскурсії на мовах:
  • Українська
  • Англійська
  • Французька
1 / 2

Інші екскурсії гіда

BESbswy
BESbswy