Наші теплі посиденьки у Старицьких продовжуються! Третя і остання дія нашого циклу «Досьє українського театру» буде присвячена тому, хто перевернув театральний світ і тій, хто залишила нам найтонші спогади про добу змін.
🎭Лесь Курбас – геніальний українець, режисер-філософ, творець «Березолю» – українського модернового театру європейського зразка. Його актор – це «розумний арлекін», його метод – «образне перетворення», а його постановки – …
Зустріч для романтиків, які вірять у справжнє кохання, та для скептиків, які тільки грають в любов.
На нашому романтичному заході ви почуєте неймовірні історії про любов до музики та грошей, про зраду та відданість, про пристрасть та вбивства.
Ви дізнаєтеся, як дами та кавалери грали в кохання, призначали побачення та передавали свої приховані почуття без жодного слова.
На вас чекають:
– Романтичні та трагічні історії гри в кохання.
– Струни душ …
Частина коштів з прибутку буде передана на потреби ЗСУ.
Наші теплі зустрічі, присвячені історії українського театру, не будуть повними без галицьких сюжетів… Звісно! Національний театр розвивався на українських землях обабіч кордону імперії Габсбургів та Романових синхронно, але з певними відмінностями. Про найцікавіші з них ми запрошуємо вас поговорити в меморіальному будинку Михайла Старицького.
Друга дія циклу «Досьє українського театру» …
Разом зі Світланою Бучко і Іриною Ковальковою ми підготували “Посиденьки у Старицьких. Досьє українського театру”.
Запрошуємо Вас на дію першу: «Шлях до корифеїв».
З чого починається театр? — Так! А національний театр? Саме про його початок ми зібрали несумне досьє!
У меморіальному будинку Михайла Старицького, де зберігається легендарна шахівниця, що дарувала сценографічні рішення великому драматургу, ми — «Цікавий Київ» спільно з Музеєм видатних …
Зазирніть за кулінарні завіси століть і відкрийте для себе справжню історію Києва через його гастрономічні смаки! Від князівських трапез до сучасних делікатесів – дізнайтеся, як змінювались уподобання мешканців Києва протягом віків.
На лекції ви почуєте:
Князівські застілля: які страви займали центральне місце на банкетах князів? Які кулінарні традиції того часу залишились у спадок?
Гастрономічні вподобання священнослужителів: Як …
З давніх часів дівчата збиралися у святки аби погадати на судженого. В святковий період, а особливо на Водохреще, дівчата ворожили, адже вірили, що в цей час можна не тільки дізнатися свою долю, а й вплинути на неї та повернути в бажане русло. То ж ми запрошуємо вас на наші жіночі посиденьки аби провести цей магічний час разом та поворожити.
– Ви дізнаєтеся різні цікавинки про традиції і давні вірування.
– Будемо ворожити з допомогою традиційних …
ЖІНОЧІ ОБРЯДИ ТА ВОРОЖІННЯ НА СВЯТО КАТЕРИНИ
Здавна день святої Катерини вважався найголовнішим із жіночих свят, адже Катерина була захисницею жіночої долі, покровителькою шлюбу та наречених. Вірили, що в цей час дівчина могла вплинути на свою долю та повернути її в бажане русло. То ж в переддень свята дівчата збиралися, аби поворожити, дізнатися про ссою майбутню долю та чоловіка.
І ми також запрошуємо вас напередодні дня Катерини на наші …
Мистецтво 20 століття здається маренням божевільного.
Якщо ви, хоча б раз дивлячись на картину Жана Міро чи Казимира Малевича, думали: “так зможе і дитина” або “я теж так можу, подумаєш – мистецтво!”. То швидше за все нам є, що обговорити на черговій розмові про прекрасне.
На цій лекції, ви дізнаєтесь:
Що Мікеланджело і Малевич – ближче один до одного, ніж здається.
Що примітивне мистецтво – далеко не настільки примітивне
Що сюрреалізм – сон, що …
Запрошуємо послухати онлайн-оповідання у режимі прямого ефіру про те, як у Києві відзначали Великдень!
Весна – чудова пора року, де є свої свята, свої традиції та обряди. І в центрі цієї прекрасної пори року здавна стояла Великдень, з попереднім постом та подальшими розвагами, включаючи традиційні великодні візити. Дуже давно виникли ці традиції та обряди, які досі не втратили свого хвилюючого значення.
Найвищий розквіт Великодні свята переживали …