Магнолії та килими в гостях у Грушевських
Частина коштів з прибутку буде передана на користь ЗСУ.
Едемський Сад
Він поруч,
Він ось близько,
І сам Грушевський тут гуляв хлопчисько..
А поруч — є і тропіки, і пальми…
А влітку рясно квітнуть тут рожеві мальви..
У ботанічному саду Фоміна розцвіли прекрасні магнолії! Кожного року цвітіння магнолії — то особлива, ароматна і сонячна пора.
Це чудова нагода відвідати екскурсію, послухати романтичні розповіді екскурсовода і помилуватися природою настарішого ботанічного саду Києва, зробивши для себе багато світлин на згадку.
В будинку видатної родини живе пам*ять про Михайла, дружину Марію і Колюню ( саме так називали Катерину Грушевську)
А якраз зараз — унікальна можливість відвідати виставку/
Ім’я килимаря Степана Ганжі належить до плеяди славетних майстрів, які звеличили українську культуру своїм самобутнім обдаруванням ‒ Марія Примаченко, Катерина Білокур, Ганна Собачко-Шостак, Параска Плитка-Горицвіт та інші. Творчий доробок кожного з них ‒ це нове слово в мистецтві, нерозривно поєднане з національними традиціями та українським духом.
Він почав ткати у творчих майстернях Седнева наприкінці 1980-х – на початку 1990-х років, після завершення кар’єри соліста танцювального колективу Державного хору імені Григорія Верьовки (1966–1983). Степан Ганжа ‒ творець багатьох неповторних килимів, які за стилістикою наближені до традицій Поділля. У цікаво вибудовану орнаментику митець вписує стилізовані постаті козаків, вершників, музик, які перетворюються на гармонійно ритмічні компоненти.
Килимарство ‒ остання й найвірніша його любов ‒ високо поцінована Національною премією України імені Тараса Шевченка (2010). Він же ‒ лауреат премії імені Данила Щербаківського та володар мистецької премії «Київ» імені Сергія Колоса в галузі народного декоративного мистецтва.
Ретроспективна виставка «Нитка прокидається…» не залишить вас байдужими…