Вперше історію про те, що в ньому живе екзотична рептилія, рятувальники й місцеві мешканці почули від працівника на місцевому будівництві.


Петро Кисельов, керівник Вишгородського РВ МНС у Київській обл.: «Знайшли працівників, які працювали на земснаряді, і з їхніх слів сходило те, що вони бачили. Але вони бачили його на відстані і, можливо, це був не крокодил, а якийсь інший предмет. На сьогоднішній день ми проводимо роботу серед населення і вживаємо заходи по недопущенню людей до води».


Рятувальники кажуть – в історію про справжнього крокодила у Київському морі не вірять, одначе перевірити інформацію зобов’язані.


Втім поки що МНСники не знайшли жодних доказів, що свідчать про крокодила. Немає й свідків, крім одного, що, власне, й заварив кашу.


Очевидець: «Размер, приблизительно, 40-60 см длина головы. То, что это не бобер, это точно. Так как я знаю, как бобер плывет. То, что это не рыба какая-то, тоже точно. Вот он плыл очень медленно с поворотами то влево, то вправо, а потом, когда он прошел мимо нас, в сторону берега, то мы увидели, что за спиной вот как в фильмах показывают, съемки африканские, такой рябенький след».


Місцеві мешканці та будівельники ані крокодила, ані його слідів не помічали. Люди кажуть – чоловікові, напевно, здалося, що то був крокодил. Імовірно, сплутав із якоюсь палкою чи сміттям.


Андрій, будівельник: «Ми працюємо у цьому районі, і ми не бачили крокодила, і навіть предмет похожий на крокодила, в принципі, й не бачили. Так, ми пильнуємо, але нічого не бачили».


Історія про крокодилів в українських водоймах не нова. Нещодавно рептилію шукали в Маріуполі. Крокодил на прізвисько Годзик втік із пересувного цирку «Шапіто». Зловити його рятувальникам так і не вдалося, його лише сфотографували.


На Київському водосховищі шукати крокодила налаштовані до останнього. Адже не відкидають, що рептилія могла втекти із сусідніх маєтків.


Петро Кисельов, керівник Вишгородського РВ МНС у Київській обл.: «На сьогоднішній день популярно утримувати в домашніх умовах, і на сьогоднішній день це єдина була думка — або він втік, або його випустили у Київське водосховище. Інших думок, як він тут опинився, немає. Якщо підтвердиться, тоді будемо працювати більш глибше, більш детальніше».


МНСники говорять – екзотичну тварину шукатимуть до початку холодів. Якщо рептилія таки живе у водосховищі, ловити її допомагатимуть відповідні спеціалісти – ветеринари та дресирувальники. //